جعبه اتش نشانی

جعبه اتش نشانی

جعبه آتش نشانی یکی از کاربردی ترین تجهیزات جهت مهار و خاموش کردن آتش می باشد. فایرباکس در نوع و نمونه های مختلف در بازار ایران وجود دارد که می شود آن را به جعبه آتش نشان رو کار و جعبه آتش نشانی تو کار، تک کابین و دو کابین تقسیم بندی کرد.

استفاده از فایرباکس یعنی جعبه های آتشنشانی که مورد استفاده آتش نشان های سخت کوش و یا دیگر افراد می باشد

استفاده از firebox زمان آتش سوزی می تواند کمک بسیار زیادی به اطفاء حریق داشته باشد

جعبه اتش نشانی

 

همچنین وجود یک جعبه آتش نشانی در ساختمان های مسکونی از الزامات محسوب می شود چرا که کپسول آتش نشانی به نوبه خود یک وسیله مهم در مهار کردن آتش سوزی ها است.

انواع جعبه آتش نشانی
فایرباکس در نوع و نمونه های مختلف در بازار ایران وجود دارد که می شود آن را به جعبه آتش نشان رو کار و جعبه آتش نشانی تو کار، تک کابین و دو کابین تقسیم بندی کرد.

جعبه اتش نشانی

 

 

طریقه خرید جعبه آتش نشانی
به طور معمول برای خرید جعبه آتش نشانی باید به ابعاد واحد ها در ساختمان های مسکونی و ساختمان های تجاری و اندازه فضایی که میتوان به جعبه اختصاص دهید توجه کنید و برای خرید firebox مناسب خود اقدام نمایید.

 

برای قرار دادن تجهیزات درون جعبه آتش نشانی می بایست جعبه حداقل ابعادی را شامل شود. با در نظر گرفتن اینکه قرقره باید حتما داخل فایرباکس قرار گرفته شود به اندازه قرقره نیز یکی از ایتم های مهم است.

 

جعبه اتش نشانی

 

ایمنی ساختمان با جعبه آتش نشانی
با خرید firebox و قراردادن کپسول آتش نشانی در ساختمان و محل زندگی یا کار خود ساختمان و جان افراد را از آتش سوزی ایمن کنید و در زمان حادثه با حفظ کردن خونسردی می توانید ضمن تماس با آتش نشانی خودتان در زمانی که هنوز آتش گسترده نشده آن را مهار کنید

 

شما میتوانید هر زمانی که قصد خرید جعبه آتش نشانی را دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید

دفتر مرکزی: ۰۲۱۷۷۵۸۴۹۲۱ || کارخانه: ۰۲۱۷۶۲۶۴۶۷۰

تا شما را برای خرید راهنمایی کنند و از قیمت ها و مدل های موجود با خبر شوید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × پنج =