سازنده تخصصی انواع باکس و قطعات استیل

» » تابلو برق سلولی ( قدرت ، توزیع ، کنترل)

تابلو برق سلولی ( قدرت ، توزیع ، کنترل)

 

 

 

تابلو برق سلولی ( قدرت ، توزیع ، کنترل)

 

تابلو برق های سلولی به صورت سلول ایستاده و با درجه حفاظت IP معین (متناسب با درخواست مشتری) بصورت پیچ و مهره ای ساخته می شود. در این تابلو از روبنده های مناسب لولائی مطابق با استانداردهای مربوطه جهت جلوگیری دسترسی به نقاط برق دار استفاده می شود.

 ضخامت ورق گالوانیزه و یا روغنی استفاده شده در این نوع تابلو ها ۵/۱ و ۲ میلیمتر بوده و میزان سطح میکرون رنگ متناسب با درخواست مشتری و شرایط محیطی تغییر می کند.

اسکلت این تابلوبرق ها طوری طراحی می شود که کلیه قطعات و لوازم نصب شده در آن با باز کردن درب جلو و روبنده قابل دسترسی باشد تا سرویس و نگهداری این تجهیزات به آسانی انجام گیرد.

جهت رعایت حفظ IP درخواستی درب تابلو های ایستاده با بهره گیری از لاستیک های مخصوص کاملا آب بندی می شود. کلیه لوازم و قطعات تابلو ها در فواصل مناسب با استفاده از پیچ و مهره گالوانیزه به سینی مربوطه نصب می شود.

 نحوه چیدمان تابلوها با ارائه جانمائی اولیه توسط نرم افزارهای مربوطه قبل از شروع به کار ساخت تابلو به تائید مشتری می رسد.

 

 

 

تابلو برق  سلول جوشی

 در این مدل تمام بدنه تابلو برق بصورت یکپارچه همانند تابلو دیواری به هم جوش شده است و فقط ابعاد آن نسبت به برادر کوچکترش(تابلو برق دیواری) بزرگتر است.

 

تابلو برق  سلول پیچ و مهره

 این تابلو برق نیز همانند تابلو سلول جوشی از بدنه یکپارچه جوش شده تشکیل می شود با این تفاوت که در این مدل اجزای داخلی آن بوسیله پیچ و مهره به هم وصل شده و امکان جابجایی و تغییر در اجزای داخلی را دارا می باشد.

 

 

تابلو برق سلول ریتال

 این تابلو برق کاملا با دو مدل قبلی متفاوت بوده و نه تنها اجزای داخلی بلکه بدنه آن نیز با پیچ و مهره به هم نصب شده و حتی قابلیت اتصال چند تابلو برق سلول به هم را نیز دارا می باشد و از مهمترین ویژگی های این تابلو برق داشتن ستون فلزی ساخته شده از ورق به هم تابیده شده و زاویه دار می باشد که استحکام تابلو سلول را نسبت به دو مدل دیگر چند برابر کرده است.

 امروزه برای حفاظت بیشتر از تابلو برق در برابر نفوذ مایعات لبه بیرونی تنه تابلو را بصورت ناودانی در میاورند تا در زمان ریز آب بر روی تابلو برق از نفوذ آب جلوگیری کند و بر روی پشت درب تابلو نوار درزگیر فومی نصب می کنند تا در زمان بسته بودن درب تابلو برق بین درب و لبه تابلو برق هیچ روزنه ای باقی نماند و از نفوذ حتی گرد و غبار نیز جلوگیری کند.

 در گذشته برای پوشش سطح تابلو برق از رنگ هوا خشک استفاده میشد ولی به دلیل زود خراشیده شدن این مدل رنگ جای خود را به رنگ کوره ای و امروزه به رنگ استاتیک داده است.

در مکان هایی که نیاز به استریل متداول محیط و حتی روی تابلو برق می باشد دیگر نمیتوان از تابلو برق با روکش رنگ استفاده کرد به همین دلیل تابلو برق را برای این محیط ها از ورق استیل می سازند تا نیازی به رنگ آمیزی نداشته باشد.

 

 

برای سفارش و خرید تابلو برق با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
دفتر مرکزی: 02177584921 || کارخانه: 02176264670

سایت ما را به دوستان خود معرفی نمایید

http://takintableau.com

 

 

 

.