سازنده تخصصی انواع باکس و قطعات استیل

» » تابلو برق پیانویی تکین تابلو

تابلو برق پیانویی تکین تابلو

برای سهولت در دستوراتی که باید اپراتور اعمال کند قطعات زیادی را در محصول خود نصب می کند. شرکت تکین تابلو درساخت این لوازم به درجه اعتبار خوبی رسیده است.
بعضی از دستگاه هایی که در صنعت وجود دارند در مدارات خود از پیچیدگی زیادی برخوردار هستند. برای اینکه بتوان از عملکرد دستگاه به خوبی استفاده کرد باید تابلو برق آن دارای قطعات زیادی باشد و هر کدام را روی درب اصلی قرار داد تا اپراتور بداند که هر کلید حاوی چه دستوری است.


تابلو برق هایی که دارای شستی های زیادی هستند و ساختار آنها به شکل پیانو می باشد با اسم تابلو برق پیانویی در بازار خرید و فروش می شوند. سازننده تابلو برق پیانویی در طراحی خود توجه خاصی به ارگونومی بدن کرده است و تابلو برق پیانویی را طوری می سازد تا هر فردی با هر قد و هیکلی بتواند از تابلو برق پیانویی استفاده کند.

 

 

این دسته از تابلوها صرفاً به دلیل طراحی ارگونومیک برای دسترسی آسان اپراتور به کلیدهای فرمان و پنل های کنترلی خطوط تولید و یا دستگاه‌ها ساخته می‌شود.

این تابلوها دارای سه بخش به هم متصل است که در ادامه این سه بخش را به شما معرفی خواهیم کرد.

 

قسمت پایین تابلو


در این بخش اغلب قطعات اصلی مانند کلیدهای اتوماتیک، مینیاتوری‌ها، کنتاکتورها، PLC و رله‌های مربوطه و … (با توجه به کاربرد تابلو) نصب و مونتاژ می‌گردد.

 

 

صفحه‌ی زیردست اپراتور


صفحه‌ی زیردست اپراتور یا صفحه‌ی افقی که انواع کلیدهای فرمان یا کنترلی مانند شاسی‌های استپ و استارت، استپ‌های قارچی، کلیدهای دوطرفه، کلیدهای یک‌طرفه و … نصب می‌گردد.

 

 

قسمت بالایی تابلو


این بخش معمولاً قطعات کنترلی مانند انواع آمپرمترهای تابلویی، پنل های کنترلی یا پنل های PLC، انواع سیگنال‌ها، آژیرها و… جهت دید بهتر اپراتور نصب می‌گردد. گروه فنی پرشین تکنیک قادر به ساخت انواع تابلوهای پیانویی با ورق روغنی و رنگ پودری الکترواستاتیک و ورق استیل برای صنایع غذایی و بهداشتی و پزشکی است.

 

 

برای سفارش و خرید تابلو برق با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
دفتر مرکزی: 02177584921 || کارخانه: 02176264670

سایت ما را به دوستان خود معرفی نمایید

http://takintableau.com