سازنده تخصصی انواع باکس و قطعات استیل

» » معرفی تابلو برق استیل

معرفی تابلو برق استیل

تابلو استیل یا تابلو برق استیل تابلویی است که جنس فلز بدنه تابلو از ورق استیل ساخته شده است

 

تابلو برق استیلتابلو برق استیل

 

 

 تابلو برق استیل بدلیل اینکه بدنه تابلو برق استیل در برابر زنگ زدن و خورندگی پایدار است احتیاجی به رنگ کردن ندارد.

 

 

تابلو برق استیلتابلو برق استیل

 

 

تابلو برق استیل را میتوان بارها شسته و ضدعفونی کرد به خاطر همین تابلو برق استیل معمولا و اکثر مواقع در کارخانه فراورده های شیر  و صنایع غذایی کاربرد دارد.

شرکت مهندسی تکین تابلولیان طراح و سازنده انواع تابلوهای برق فشار ضعیف و فشار متوسط فیکس و کشویی تا سطح ولتاژ KV36 تولید کننده انواع سینی کابل، نردبان کابل، داکت کابل، ترانکینگ کابل می باشد.          

 

برای خرید انواع تابلو برق و اطلاع از قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دفتر مرکزی: 02177584921 || کارخانه: 02176264670

 

 

 

تابلو برق استیلتابلو برق استیل

 

 

اسکلت تابلو برق :

از تجهیزاتی است که جهت نصب قطعات برقی می باشد که معمولا با رنگ الکترواستاتیک و از جنس فولاد ساخته می شود و در صنایع غذایی از جنس استیل است و اغلب با رنگ و استاندارد RAL7032 و رنگ طوسی می باشد.

در کارخانه های مرتبط به تولید لبنیات از تابلو برق استیل استفاده می شود و برای محافظت در برابر برق گرفتگی و  همچنین زیبایی بیشتر روبند مورد استفاده قرار میگیرد.

جنس تابلو برق

مدل تابلو برق استیل از جنس فلز استینلس استیل ساخته می شود و همانطور که قبلا گفته شد نیازی به رنگ آمیزی ندارد و اغلب در کارخانه های بهداشتی و  صنایع غذایی استفاده می شود و از لحاظ استحکام و ماندگاری بالاترین درجه را در میان انواع دیگر تابلو برق ها دارد.

شرکت تکین تابلو سازنده تابلوهای برق تا سطح ولتاژ 36 kV از قبیل : تابلو های کنترل ، تابلوهای توزیع قدرت ، تابلوهای بانک خازنی و ... می باشد.

 

 

برای سفارش هم اکنون با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دفتر مرکزی: 02177584921 || کارخانه: 02176264670